«»
  • 28.01.2017 12:00
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
  • 28.01.2017 13:35
    Vidzemes OC ledus halle
    WoltecWoltec
    BUTABUTA
  • 28.01.2017 16:25
    Vidzemes OC ledus halle
    GulbeneGulbene
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
  • 28.01.2017 18:00
    Vidzemes OC ledus halle
    StingersStingers
    Cēsu AutoCēsu Auto
  • 29.01.2017 12:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltene'09Smiltene'09
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
  • 29.01.2017 13:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
    VijciemsVijciems
  • 29.01.2017 16:25
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus VilkiLedus Vilki
    Biko LogiBiko Logi
  • 29.01.2017 18:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Woltec 40+Woltec 40+
    Seda 40+Seda 40+
  • 30.01.2017 20:30
    Vidzemes OC ledus halle
    SCO CentrsSCO Centrs
    StingersStingers
  • 31.01.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltenes Vanagi 40+Smiltenes Vanagi 40+
    Woltec 40+Woltec 40+
  • 31.01.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
  • 01.02.2017 21:15
    Vidzemes OC ledus halle
    Cēsu AutoCēsu Auto
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
  • 02.02.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
  • 02.02.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    WoltecWoltec
    GulbeneGulbene
  • 03.02.2017 21:15
    Vidzemes OC ledus halle
    CēsisCēsis
    Ledus VilkiLedus Vilki
  • 04.02.2017 18:30
    Vidzemes OC ledus halle
    Seda 40+Seda 40+
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
  • 05.02.2017 19:45
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltene'09Smiltene'09
    Ledus Vilki 2Ledus Vilki 2
  • 06.02.2017 19:30
    Vidzemes OC ledus halle
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
    SCO CentrsSCO Centrs
  • 06.02.2017 21:05
    Vidzemes OC ledus halle
    SkorpionsSkorpions
    GulbeneGulbene
  • 07.02.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Inflekss 40+Inflekss 40+
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
  • 07.02.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    HK Cēsis 40+HK Cēsis 40+
    Smiltenes Vanagi 40+Smiltenes Vanagi 40+
  • 09.02.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Woltec 40+Woltec 40+
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
  • 09.02.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    VijciemsVijciems
    BUTABUTA
  • 10.02.2017 21:15
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
  • 11.02.2017 13:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus VilkiLedus Vilki
    Smiltene'09Smiltene'09
  • 11.02.2017 16:25
    Vidzemes OC ledus halle
    Biko LogiBiko Logi
    CēsisCēsis
  • 11.02.2017 18:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus Vilki 2Ledus Vilki 2
    Cēsu AutoCēsu Auto
  • 12.02.2017 12:00
    Vidzemes OC ledus halle
    WoltecWoltec
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
  • 12.02.2017 16:25
    Vidzemes OC ledus halle
    SkorpionsSkorpions
    BUTABUTA
  • 13.02.2017 19:30
    Vidzemes OC ledus halle
    SCO CentrsSCO Centrs
    Biko LogiBiko Logi
  • 13.02.2017 21:05
    Vidzemes OC ledus halle
    HK Cēsis 40+HK Cēsis 40+
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
  • 14.02.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltenes Vanagi 40+Smiltenes Vanagi 40+
    Seda 40+Seda 40+
  • 14.02.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Cēsu AutoCēsu Auto
    Ledus VilkiLedus Vilki
  • 15.02.2017 19:30
    Vidzemes OC ledus halle
    Woltec 40+Woltec 40+
    Inflekss 40+Inflekss 40+
  • 15.02.2017 21:05
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus Vilki 2Ledus Vilki 2
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
  • 16.02.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltenes Vanagi 40+Smiltenes Vanagi 40+
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
  • 16.02.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    WoltecWoltec
  • 18.02.2017 13:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltene'09Smiltene'09
    Biko LogiBiko Logi
  • 18.02.2017 16:25
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
    SkorpionsSkorpions
  • 18.02.2017 18:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
    BUTABUTA
  • 18.02.2017 19:35
    Vidzemes OC ledus halle
    GulbeneGulbene
    VijciemsVijciems
  • 19.02.2017 17:15
    Vidzemes OC ledus halle
    Cēsu AutoCēsu Auto
    CēsisCēsis
  • 19.02.2017 18:50
    Vidzemes OC ledus halle
    StingersStingers
    Ledus VilkiLedus Vilki
  • 21.02.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
    Smiltenes Vanagi 40+Smiltenes Vanagi 40+
  • 21.02.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    HK Cēsis 40+HK Cēsis 40+
    Woltec 40+Woltec 40+
  • 22.02.2017 20:45
    Vidzemes OC ledus halle
    SCO CentrsSCO Centrs
    Ledus Vilki 2Ledus Vilki 2
  • 23.02.2017 20:00
    Tartu Lõunakeskus
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
    HK Cēsis 40+HK Cēsis 40+
  • 23.02.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    BUTABUTA
    InflekssInflekss
  • 23.02.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    VijciemsVijciems
    WoltecWoltec
  • 24.02.2017 19:40
    Vidzemes OC ledus halle
    StingersStingers
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
  • 24.02.2017 21:15
    Vidzemes OC ledus halle
    SkorpionsSkorpions
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
  • 25.02.2017 14:30
    Tartu Lõunakeskus
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
    Seda 40+Seda 40+
  • 26.02.2017 13:45
    Vidzemes OC ledus halle
    VijciemsVijciems
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
  • 26.02.2017 16:35
    Vidzemes OC ledus halle
    BUTABUTA
    GulbeneGulbene
  • 26.02.2017 18:10
    Vidzemes OC ledus halle
    CēsisCēsis
    Smiltene'09Smiltene'09
  • 26.02.2017 19:45
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus Vilki 2Ledus Vilki 2
    StingersStingers
  • 27.02.2017 19:30
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus VilkiLedus Vilki
    SCO CentrsSCO Centrs
  • 27.02.2017 21:05
    Vidzemes OC ledus halle
    Biko LogiBiko Logi
    Cēsu AutoCēsu Auto
  • 28.02.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    SkorpionsSkorpions
    WoltecWoltec
  • 28.02.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Seda 40+Seda 40+
    Inflekss 40+Inflekss 40+
  • 02.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    VijciemsVijciems
  • 02.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    GulbeneGulbene
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
  • 03.03.2017 21:15
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
    BUTABUTA
  • 04.03.2017 13:15
    Vidzemes OC ledus halle
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
    Biko LogiBiko Logi
  • 04.03.2017 14:30
    Tartu Lõunakeskus
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
    Inflekss 40+Inflekss 40+
  • 04.03.2017 14:50
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus VilkiLedus Vilki
    Ledus Vilki 2Ledus Vilki 2
  • 04.03.2017 16:25
    Vidzemes OC ledus halle
    StingersStingers
    CēsisCēsis
  • 04.03.2017 18:00
    Vidzemes OC ledus halle
    SCO CentrsSCO Centrs
    Smiltene'09Smiltene'09
  • 05.03.2017 12:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus VilkiLedus Vilki
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
  • 05.03.2017 13:35
    Vidzemes OC ledus halle
    WoltecWoltec
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
  • 05.03.2017 16:25
    Vidzemes OC ledus halle
    CēsisCēsis
    SCO CentrsSCO Centrs
  • 05.03.2017 18:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltene'09Smiltene'09
    Cēsu AutoCēsu Auto
  • 05.03.2017 19:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Biko LogiBiko Logi
    StingersStingers
  • 06.03.2017 20:30
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    SkorpionsSkorpions
  • 07.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Inflekss 40+Inflekss 40+
    Woltec 40+Woltec 40+
  • 07.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    SkorpionsSkorpions
    VijciemsVijciems
  • 09.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltenes Vanagi 40+Smiltenes Vanagi 40+
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
  • 09.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Seda 40+Seda 40+
    HK Cēsis 40+HK Cēsis 40+
  • 10.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
    GulbeneGulbene
  • 10.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Inflekss 40+Inflekss 40+
    Woltec 40+Woltec 40+
  • 11.03.2017 13:35
    Vidzemes OC ledus halle
    CēsisCēsis
    Cēsu AutoCēsu Auto
  • 11.03.2017 16:25
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltene'09Smiltene'09
    SCO CentrsSCO Centrs
  • 11.03.2017 18:00
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
  • 12.03.2017 14:30
    Tartu Lõunakeskus
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
    Smiltenes Vanagi 40+Smiltenes Vanagi 40+
  • 12.03.2017 17:45
    Vidzemes OC ledus halle
    Biko LogiBiko Logi
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
  • 12.03.2017 19:00
    Vidzemes OC ledus halle
    WoltecWoltec
    BUTABUTA
  • 13.03.2017 21:15
    Vidzemes OC ledus halle
    Seda 40+Seda 40+
    HK Cēsis 40+HK Cēsis 40+
  • 14.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    Smiltenes VanagiSmiltenes Vanagi
  • 14.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus VilkiLedus Vilki
    StingersStingers
  • 15.03.2017 19:45
    Vidzemes OC ledus halle
    CēsisCēsis
    Cēsu AutoCēsu Auto
  • 15.03.2017 21:20
    Vidzemes OC ledus halle
    Biko LogiBiko Logi
    JM Grupa AlūksneJM Grupa Alūksne
  • 16.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    VijciemsVijciems
    SkorpionsSkorpions
  • 16.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    WoltecWoltec
    BUTABUTA
  • 17.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltene'09Smiltene'09
    SCO CentrsSCO Centrs
  • 17.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Seda 40+Seda 40+
    HK Cēsis 40+HK Cēsis 40+
  • 18.03.2017 16:50
    Vidzemes OC ledus halle
    Ledus VilkiLedus Vilki
    StingersStingers
  • 18.03.2017 18:25
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
    GulbeneGulbene
  • 18.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Inflekss 40+Inflekss 40+
    Woltec 40+Woltec 40+
  • 19.03.2017 18:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas BruģakmensRaunas Bruģakmens
    GulbeneGulbene
  • 20.03.2017 19:30
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
    Woltec 40+Woltec 40+
  • 20.03.2017 20:00
    Tartu Lõunakeskus
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
    Seda 40+Seda 40+
  • 21.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    GulbeneGulbene
  • 21.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    WoltecWoltec
    SkorpionsSkorpions
  • 22.03.2017 21:15
    Vidzemes OC ledus halle
    CēsisCēsis
    Smiltene'09Smiltene'09
  • 23.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Seda 40+Seda 40+
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
  • 23.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Biko LogiBiko Logi
    StingersStingers
  • 24.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Woltec 40+Woltec 40+
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
  • 25.03.2017 12:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltene'09Smiltene'09
    CēsisCēsis
  • 25.03.2017 14:50
    Vidzemes OC ledus halle
    StingersStingers
    Biko LogiBiko Logi
  • 26.03.2017 14:30
    Vidzemes OC ledus halle
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
    Seda 40+Seda 40+
  • 27.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    WoltecWoltec
    SkorpionsSkorpions
  • 27.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    GulbeneGulbene
  • 28.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    CēsisCēsis
    Biko LogiBiko Logi
  • 28.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    StingersStingers
    Smiltene'09Smiltene'09
  • 29.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    WoltecWoltec
  • 29.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    SkorpionsSkorpions
    GulbeneGulbene
  • 30.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
    Woltec 40+Woltec 40+
  • 30.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Seda 40+Seda 40+
    Raunas bruģakmens - S! 40+Raunas bruģakmens - S! 40+
  • 31.03.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    Biko LogiBiko Logi
    CēsisCēsis
  • 31.03.2017 21:35
    Vidzemes OC ledus halle
    Smiltene'09Smiltene'09
    StingersStingers
  • 01.04.2017 15:05
    Vidzemes OC ledus halle
    SkorpionsSkorpions
    GulbeneGulbene
  • 01.04.2017 19:10
    Vidzemes OC ledus halle
    Biko LogiBiko Logi
    CēsisCēsis
  • 03.04.2017 20:00
    Tartu Lõunakeskus
    HK Tartu Dynamo 40+HK Tartu Dynamo 40+
    Woltec 40+Woltec 40+
  • 04.04.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    WoltecWoltec
  • 06.04.2017 20:00
    Vidzemes OC ledus halle
    InflekssInflekss
    WoltecWoltec

Jaunumi

  • Ar Woltec uzvaru finālsērijā noslēgusies VČH sezona
    Ar Woltec uzvaru finālsērijā noslēgusies VČH sezona(1)
    Ar sērijas trešo spēli par VČH 1. līgas čempionu godu starp komandām Inflekss un Woltec noslēgusies Vidzemes čempionāta hokejā kārtējā sezona. Par 1. līgas čempioniem kronēti Woltec, 2. līgā - Biko Logi, savukārt, veterānu līgā Raunas Bruģakmens - S!. VČH organizatori izsaka pateicību komandām par aizvadīto sezonu.
  • Aizritējušas VČH pirmās finālspēles
    Aizritējušas VČH pirmās finālspēles(1)
    Vidzemes čempionāts hokejā iegājis noslēguma fāzē, kad ir noskaidrotas komandas, kas cīnīsies par godalgotajām vietām. VČH 1. līgā trešdien, 29. martā, fināla pirmajā spēlē Inflekss spēkiem mērosies ar Woltec, 2. līgā pirmajā finālspēlē uzvaru izcīnīja Biko logi, savukārt, veterānu līgas pirmajā finālspēlē fiksēts neizšķirts.
  • "VČH" pusfināla cīņas uzņem pilnus apgriezienus
    "VČH" pusfināla cīņas uzņem pilnus apgriezienus
    Ar spēlēm Veterānu un Pirmajā līgā ir sākušas Vidzemes čempionāta hokejā Play-off 2. kārtas jeb pusfināla spēles. Pirmajās pusfināla spēles uzvaras 1. līgā izcīnīja Inflekss, Woltec, savukārt, Veterānu līgā - Seda aizvadot spēli izbraukumā pārspēja Tartu Dynamo, bet Raunas Bruģakmens - S! spēlē ar Woltec fiksēts neizšķirts rezultāts. 22. marta vakarā 2. līgas pusfināla cīņas atklās Cēsis - Smiltene09 duelis.
  • “Stingers” sagādā lielāko pārsteigumu 2.līgā, “JM Grupa” Alūksne ar pirmo piegājienu “PLAY - OFF”
    “Stingers” sagādā lielāko pārsteigumu 2.līgā, “JM Grupa” Alūksne ar pirmo piegājienu “PLAY - OFF”
    "Vidzemes čempionātā hokejā" 2.līgā turpinās pārsteigumiem bagātā sezona, tādēļ šajā rakstā atskatīsimies uz aizvadītajām izslēgšanas cīņām.
  • "Inflekss" ne bez pūlēm uzvar Gulbeni , "Woltec" pāriet pāri "HK Skorpions"
    "Inflekss" ne bez pūlēm uzvar Gulbeni , "Woltec" pāriet pāri "HK Skorpions"
    21. martā "Vidzemes Olimpiskā centra", "Elektrum" ledus hallē tika aizvadīta "Vidzmemes čempionāta hokejā" 1. līgas pusfinālcīņas, kur "Inflekss" ne bez pūlēm pieveica "Gulbene" komandu un "Woltec" izrēķinājās ar " HK Skorpions".

Kalendārs

Maijs 2017

  • P
  • O
  • T
  • C
  • P
  • S
  • Sv

Turnīra tabula